Reference

Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

Nástřik pochozích ocelových ploch pro bezpečnou chůzi ve výrobním závodě pro zaměstnance, kteří procházejí tímto náročným pracovištěm. I po značné zátěži, kdy přes nástřik denně přejíždějí bagry a nakladače je nástřik stále funkční.

Městys Davle

Bezpečnostní protiskluzový nástřik aplikovaný na venkovní schodiště před budovou školy. Aplikace zahrnovala zhruba 30 betonových schodů.

Innogy Gas Storage, s.r.o.

Bezpečnostní nástřik schodiště při vchodu do areálu společnosti, bezpečnostní značení na obrubnících a nebezpečných míst po areálu společnosti.

SWIETELSKY Rail CZ s.r.o.

Realizace kompletního protiskluzového povrchu zastávek Tatce a Cerhenice.

RT-TRANS S.R.O.

Protiskluzový povlak firmy GreFix brání samovolnému posunu zboží a palet na ložné ploše návěsu a zároveň ji chrání od poškrabání a odřením čímž velmi prodlužuje její životnost.

PASSERINVEST GROUP, A.S.

Protiskluzový povlak firmy GreFix nám pomohl vyřešit problém s příliš kluzkým povrchem na vjezdové rampě našeho podzemního parkoviště, při frekvenci průjezdu cca 1200 aut denně. My i uživatelé našeho parkoviště jsme s ním velmi spokojeni.

TECHNICKÉ SLUŽBY MĚSTA PŘÍBRAMI P. O.

Při zkouškách protiskluzového povlaku firmy GreFix mně překvapilo, že drží i na žulových dlažebních kostkách a to i přes vysokou zátěž nákladní dopravy.

SEDLČANSKÉ TECHNICKÉ SLUŽBY S.R.O

Protiskluzový povlak firmy GreFix aplikovaný na betonové schody neklouže ani při námraze a i po dvou uplynulých zimách je jako nový.